FHG.2B.316.KLAD72Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.2B.316.KLAD72Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: FHG.2B.316.KLAD72Z.pdf
  • Mezua
FHG.2B.316.KLAD72Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.2B.316.KLAD72Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3963 pcs Datuen fitxa FHG.2B.316.KLAD72Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Black Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Black Chrome