FHG.2B.314.CLAD82
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.2B.314.CLAD82
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Fitxak: FHG.2B.314.CLAD82.pdf
  • Mezua
FHG.2B.314.CLAD82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.2B.314.CLAD82 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4798 pcs Datuen fitxa FHG.2B.314.CLAD82.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 314 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 14
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome