FHG.2B.306.CYCD82
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.2B.306.CYCD82
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: FHG.2B.306.CYCD82.pdf
  • Mezua
FHG.2B.306.CYCD82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.2B.306.CYCD82 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2953 pcs Datuen fitxa FHG.2B.306.CYCD82.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 12A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)