FHG.2B.302.CYCD72Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.2B.302.CYCD72Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Fitxak: FHG.2B.302.CYCD72Z.pdf
  • Mezua
FHG.2B.302.CYCD72Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.2B.302.CYCD72Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4443 pcs Datuen fitxa FHG.2B.302.CYCD72Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 25A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome