FHG.1K.305.CYCC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.1K.305.CYCC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN R/A PLUG
Fitxak: FHG.1K.305.CYCC65Z.pdf
  • Mezua
FHG.1K.305.CYCC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.1K.305.CYCC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN R/A PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4513 pcs Datuen fitxa FHG.1K.305.CYCC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 9A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome