FHG.00.305.CLAD35Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.00.305.CLAD35Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN R/A PLUG
Fitxak:
  • Mezua
FHG.00.305.CLAD35Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.00.305.CLAD35Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN R/A PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6316 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 00
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 1.7A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome