FGW.5M.114.XLCT
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGW.5M.114.XLCT
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGW.5M.114.XLCT.pdf
  • Mezua
FGW.5M.114.XLCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGW.5M.114.XLCT fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2989 pcs Datuen fitxa FGW.5M.114.XLCT.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 114 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series 5M
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 114
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 114 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 2A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Gray Kable irekitzea 1.122" (28.50mm)