FGK.3B.306.CYMD10Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGK.3B.306.CYMD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGK.3B.306.CYMD10Z.pdf
  • Mezua
FGK.3B.306.CYMD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGK.3B.306.CYMD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3464 pcs Datuen fitxa FGK.3B.306.CYMD10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 17A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)