FGJ.4B.324.CLMD12Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.4B.324.CLMD12Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGJ.4B.324.CLMD12Z.pdf
  • Mezua
FGJ.4B.324.CLMD12Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.4B.324.CLMD12Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4937 pcs Datuen fitxa FGJ.4B.324.CLMD12Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 324 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 24
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome