FGJ.3B.306.CYMD11
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.3B.306.CYMD11
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGJ.3B.306.CYMD11.pdf
  • Mezua
FGJ.3B.306.CYMD11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.3B.306.CYMD11 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3208 pcs Datuen fitxa FGJ.3B.306.CYMD11.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 17A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome