FGJ.2B.436.CJAD92Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.2B.436.CJAD92Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FGJ.2B.436.CJAD92Z.pdf
  • Mezua
FGJ.2B.436.CJAD92Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.2B.436.CJAD92Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5477 pcs Datuen fitxa FGJ.2B.436.CJAD92Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 436 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2.5A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)