FGJ.2B.305.CYMD82
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.2B.305.CYMD82
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 5POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGJ.2B.305.CYMD82.pdf
  • Mezua
FGJ.2B.305.CYMD82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.2B.305.CYMD82 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 5POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4799 pcs Datuen fitxa FGJ.2B.305.CYMD82.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 14A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)