FGJ.1B.307.CYMD72
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.1B.307.CYMD72
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGJ.1B.307.CYMD72.pdf
  • Mezua
FGJ.1B.307.CYMD72ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.1B.307.CYMD72 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6508 pcs Datuen fitxa FGJ.1B.307.CYMD72.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome