FGJ.1B.304.CYMM31
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGJ.1B.304.CYMM31
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGJ.1B.304.CYMM31.pdf
  • Mezua
FGJ.1B.304.CYMM31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGJ.1B.304.CYMM31 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6500 pcs Datuen fitxa FGJ.1B.304.CYMM31.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGJ.1B.304.CYMM31Z
FGJ.1B.304.CYMM31Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP