FGG.6E.312.CLAC14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.6E.312.CLAC14
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.6E.312.CLAC14.pdf
  • Mezua
FGG.6E.312.CLAC14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.6E.312.CLAC14 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6124 pcs Datuen fitxa FGG.6E.312.CLAC14.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 312 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 6E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 22A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.512" ~ 0.551" (13.00mm ~ 14.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome