FGG.4K.320.CYCK20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.4K.320.CYCK20
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.4K.320.CYCK20.pdf
  • Mezua
FGG.4K.320.CYCK20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.4K.320.CYCK20 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3999 pcs Datuen fitxa FGG.4K.320.CYCK20.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 320 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.772" ~ 0.807" (19.60mm ~ 20.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome