FGG.4K.306.CNAC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.4K.306.CNAC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.4K.306.CNAC65Z.pdf
  • Mezua
FGG.4K.306.CNAC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.4K.306.CNAC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4212 pcs Datuen fitxa FGG.4K.306.CNAC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-2
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 24A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome