FGG.4B.330.CLAD12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.4B.330.CLAD12
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.4B.330.CLAD12.pdf
  • Mezua
FGG.4B.330.CLAD12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.4B.330.CLAD12 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4516 pcs Datuen fitxa FGG.4B.330.CLAD12.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 330 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 30
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome