FGG.4B.320.CYCM72Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.4B.320.CYCM72Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.4B.320.CYCM72Z.pdf
  • Mezua
FGG.4B.320.CYCM72Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.4B.320.CYCM72Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5360 pcs Datuen fitxa FGG.4B.320.CYCM72Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 320 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 20
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome