FGG.4B.306.CNAD12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.4B.306.CNAD12
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.4B.306.CNAD12.pdf
  • Mezua
FGG.4B.306.CNAD12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.4B.306.CNAD12 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6807 pcs Datuen fitxa FGG.4B.306.CNAD12.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 24A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome