FGG.3K.318.CLAC55Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3K.318.CLAC55Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3K.318.CLAC55Z.pdf
  • Mezua
FGG.3K.318.CLAC55Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3K.318.CLAC55Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5075 pcs Datuen fitxa FGG.3K.318.CLAC55Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome