FGG.3B.844.CLAD92Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.844.CLAD92Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3B.844.CLAD92Z.pdf
  • Mezua
FGG.3B.844.CLAD92Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.844.CLAD92Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6721 pcs Datuen fitxa FGG.3B.844.CLAD92Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 844 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6 (4 + 2 Coax)
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGG.3B.846.CLAD61Z
FGG.3B.846.CLAD61Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Stockean: 6990 pcs
Deskarga: FGG.3B.846.CLAD61Z.pdf
RFQ
FGG.3B.846.CLAD91Z
FGG.3B.846.CLAD91Z
fabrikatzaileak: LEMO
Stockean: 6022 pcs
Deskarga: FGG.3B.846.CLAD91Z.pdf
RFQ
FGG.3B.844.CLAD92
FGG.3B.844.CLAD92
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP