FGG.3B.322.CLAD10Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.322.CLAD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3B.322.CLAD10Z.pdf
  • Mezua
FGG.3B.322.CLAD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.322.CLAD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4796 pcs Datuen fitxa FGG.3B.322.CLAD10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 322 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 22
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome