FGG.3B.318.CYCD11Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.318.CYCD11Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.3B.318.CYCD11Z.pdf
  • Mezua
FGG.3B.318.CYCD11Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.318.CYCD11Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4040 pcs Datuen fitxa FGG.3B.318.CYCD11Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGG.3B.318.CYCD11
FGG.3B.318.CYCD11
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP