FGG.3B.310.CLYD10Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.310.CLYD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG 10PIN CRIMP
Fitxak: FGG.3B.310.CLYD10Z.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 927 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FGG.3B.310.CLYD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.310.CLYD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG 10PIN CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 927 pcs Datuen fitxa FGG.3B.310.CLYD10Z.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak IP50 - Dust Protected
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass, Chrome Plated
Shell Material, Amaitu - Series 3B
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia FGG.3B.310.CLYD10Z Diametro handiak hornituak 310
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN INLINE PLUG 10PIN CRIMP Uneko balorazioa 12A