FGG.3B.308.CYCD10Z
LEMOLEMO
FGG.3B.308.CYCD10Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.308.CYCD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
FGG.3B.308.CYCD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.308.CYCD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1026 pcs Datuen fitxa 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Beste izenak 1124-1074
FGG3B308CYCD10Z
Orientazio G Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)