FGG.3B.302.CLAD11Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3B.302.CLAD11Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3B.302.CLAD11Z.pdf
  • Mezua
FGG.3B.302.CLAD11Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3B.302.CLAD11Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3966 pcs Datuen fitxa FGG.3B.302.CLAD11Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 35A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGG.3B.302.CLAD62Z
FGG.3B.302.CLAD62Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Stockean: 5065 pcs
Deskarga: FGG.3B.302.CLAD62Z.pdf
RFQ
FGG.3B.302.CLAD72
FGG.3B.302.CLAD72
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN INLINE PLUG 2PIN SLD CUP
Stockean: 1361 pcs
Deskarga: FGG.3B.302.CLAD72.pdf
RFQ
FGG.3B.302.CLAD11
FGG.3B.302.CLAD11