FGG.2K.316.CLAK10Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2K.316.CLAK10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2K.316.CLAK10Z.pdf
  • Mezua
FGG.2K.316.CLAK10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2K.316.CLAK10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2802 pcs Datuen fitxa FGG.2K.316.CLAK10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome