FGG.2K.310.CYGK95
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2K.310.CYGK95
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.2K.310.CYGK95.pdf
  • Mezua
FGG.2K.310.CYGK95ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2K.310.CYGK95 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5324 pcs Datuen fitxa FGG.2K.310.CYGK95.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome