FGG.2B.704.ELAD52Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2B.704.ELAD52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2B.704.ELAD52Z.pdf
  • Mezua
FGG.2B.704.ELAD52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2B.704.ELAD52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5747 pcs Datuen fitxa FGG.2B.704.ELAD52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 704 Shell Material -
Shell Amaitu - Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate -