FGG.2B.326.CLAD82Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2B.326.CLAD82Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2B.326.CLAD82Z.pdf
  • Mezua
FGG.2B.326.CLAD82Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2B.326.CLAD82Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5441 pcs Datuen fitxa FGG.2B.326.CLAD82Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 326 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 26
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome