FGG.2B.318.CYCD62Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2B.318.CYCD62Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.2B.318.CYCD62Z.pdf
  • Mezua
FGG.2B.318.CYCD62Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2B.318.CYCD62Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5546 pcs Datuen fitxa FGG.2B.318.CYCD62Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome