FGG.2B.316.KLAD62Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2B.316.KLAD62Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2B.316.KLAD62Z.pdf
  • Mezua
FGG.2B.316.KLAD62Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2B.316.KLAD62Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5886 pcs Datuen fitxa FGG.2B.316.KLAD62Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Black Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Black Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGG.2B.316.KLAD62
FGG.2B.316.KLAD62
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP