FGG.2B.316.CLAD99
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2B.316.CLAD99
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2B.316.CLAD99.pdf
  • Mezua
FGG.2B.316.CLAD99ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2B.316.CLAD99 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5141 pcs Datuen fitxa FGG.2B.316.CLAD99.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 16
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGG.2B.316.CLAD99Z
FGG.2B.316.CLAD99Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP