FGG.1T.316.CLAC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.1T.316.CLAC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak: 1.FGG.1T.316.CLAC65Z.pdf2.FGG.1T.316.CLAC65Z.pdf
  • Mezua
FGG.1T.316.CLAC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.1T.316.CLAC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3758 pcs Datuen fitxa 1.FGG.1T.316.CLAC65Z.pdf2.FGG.1T.316.CLAC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1T
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 1.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome