FGG.1B.316.CLAD42
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.1B.316.CLAD42
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak: FGG.1B.316.CLAD42.pdf
  • Mezua
FGG.1B.316.CLAD42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.1B.316.CLAD42 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6845 pcs Datuen fitxa FGG.1B.316.CLAD42.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 316 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 16
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 1.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome