FGG.1B.308.CYCM31Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.1B.308.CYCM31Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.1B.308.CYCM31Z.pdf
  • Mezua
FGG.1B.308.CYCM31Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.1B.308.CYCM31Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6704 pcs Datuen fitxa FGG.1B.308.CYCM31Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome