FGC.2B.312.CYCD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGC.2B.312.CYCD72Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGC.2B.312.CYCD72Z.pdf
  • Mezua
FGC.2B.312.CYCD72Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGC.2B.312.CYCD72Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4339 pcs Datuen fitxa FGC.2B.312.CYCD72Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 312 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome