FGB.2B.307.CLAD92
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGB.2B.307.CLAD92
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Fitxak: FGB.2B.307.CLAD92.pdf
  • Mezua
FGB.2B.307.CLAD92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGB.2B.307.CLAD92 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5925 pcs Datuen fitxa FGB.2B.307.CLAD92.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 11A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome