FGB.2B.303.CLAD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGB.2B.303.CLAD52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Fitxak: FGB.2B.303.CLAD52Z.pdf
  • Mezua
FGB.2B.303.CLAD52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGB.2B.303.CLAD52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3200 pcs Datuen fitxa FGB.2B.303.CLAD52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 303 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 17A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome