FGB.0B.303.CYCD52
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGB.0B.303.CYCD52
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGB.0B.303.CYCD52.pdf
  • Mezua
FGB.0B.303.CYCD52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGB.0B.303.CYCD52 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4300 pcs Datuen fitxa FGB.0B.303.CYCD52.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 303 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGB.0B.303.CYCD52Z
FGB.0B.303.CYCD52Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP