FGA.3B.330.CLAD11Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.3B.330.CLAD11Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: FGA.3B.330.CLAD11Z.pdf
  • Mezua
FGA.3B.330.CLAD11Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.3B.330.CLAD11Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6476 pcs Datuen fitxa FGA.3B.330.CLAD11Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 330 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 3.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome