FGA.1B.310.CLAD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.1B.310.CLAD52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: FGA.1B.310.CLAD52Z.pdf
  • Mezua
FGA.1B.310.CLAD52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.1B.310.CLAD52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4425 pcs Datuen fitxa FGA.1B.310.CLAD52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2.5A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)