FGA.1B.304.CYCM27Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.1B.304.CYCM27Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak:
  • Mezua
FGA.1B.304.CYCM27Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.1B.304.CYCM27Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2881 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome