FGA.0K.302.CLAC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.0K.302.CLAC45Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Fitxak: FGA.0K.302.CLAC45Z.pdf
  • Mezua
FGA.0K.302.CLAC45Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.0K.302.CLAC45Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2713 pcs Datuen fitxa FGA.0K.302.CLAC45Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0K
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 10A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)