FFR.0S.405.CLAE33
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFR.0S.405.CLAE33
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: FFR.0S.405.CLAE33.pdf
  • Mezua
FFR.0S.405.CLAE33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFR.0S.405.CLAE33 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5144 pcs Datuen fitxa FFR.0S.405.CLAE33.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 405 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 4A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.102" ~ 0.130" (2.60mm ~ 3.30mm)