FFG.2B.308.CLAD62Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFG.2B.308.CLAD62Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak: FFG.2B.308.CLAD62Z.pdf
  • Mezua
FFG.2B.308.CLAD62Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFG.2B.308.CLAD62Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3686 pcs Datuen fitxa FFG.2B.308.CLAD62Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome