FFA.4E.675.CTLC12Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.4E.675.CTLC12Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG TRIAX SKT SLDER
Fitxak: FFA.4E.675.CTLC12Z.pdf
  • Mezua
FFA.4E.675.CTLC12Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.4E.675.CTLC12Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG TRIAX SKT SLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3973 pcs Datuen fitxa FFA.4E.675.CTLC12Z.pdf
Ezkutuaren amaiera Clamp Series 4E
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Akoplatu zikloak 5000
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Barne hartzen ditu -
inpedantzia 75 Ohm Etxebizitza kolorea Silver
Maiztasuna - Geh 1.2GHz Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza Triaxial Connector Plug, Female Socket 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Kontaktua amaitzea Solder