FFA.3S.312.CLAC72Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3S.312.CLAC72Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3S.312.CLAC72Z.pdf
  • Mezua
FFA.3S.312.CLAC72Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3S.312.CLAC72Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7014 pcs Datuen fitxa FFA.3S.312.CLAC72Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 312 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 12
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome