FFA.3E.707.CLAC95Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3E.707.CLAC95Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3E.707.CLAC95Z.pdf
  • Mezua
FFA.3E.707.CLAC95Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3E.707.CLAC95Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4400 pcs Datuen fitxa FFA.3E.707.CLAC95Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 707 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 3A, 8A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome